İade ve Değişim

Garanti Koşulları 
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmanın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş olan (Kullanım, Yıkama, Leke, Kuru Temizleme, Parfüm vb koku belirtisi oluşmamış) tüm ürünleri iade edebilirsiniz.
İade sürecini başlatmak için sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde 0544 104 21 08 nolu whatsapp numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemleri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürünün iade ödemesi tarafınıza yapılacaktır. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iadesi yapılmaz.
İade ödemeleriniz ürünleriniz bize ulaştıktan sonra en geç 14 gün içinde yapılacaktır.
İadelerde kargo ücretleri Müşteriye aittir. Kargo bedeli 30 TL dir.
Tarafınıza çıkacak kargo ücretini minimize etmek amaçlı ürünlerinizi Sürat kargo şubelerinden karşı ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz. Bu durumda iade bedelinizden 30 TL kargo ücreti düşülerek iadeniz yapılacaktır. 
Sürat Kargo Anlaşmalı İade Kodumuz: 1267902345
 (Kargo şubelerinde adres belirtmeden yanlızca bu kodu kullanınız.)
Ürün Değişim Koşulları
Kusurlu olan ürünlerde koşulsuz değişim hakkı mevcuttur. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/kusurlu olması halinde teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde [email protected] ya da 0544 104 21 08 numaralı whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. MNG kargo aracılığıyla tarafımıza ulaştıracağınız hatalı ürün, müşteri temsilcilerimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. Ürün hatası üretim kaynaklı ise ve ürün stoklarımızda mevcutsa değişimi yapılır. Kusurlu ürünlerin değişiminde kargo bedeli tarafımızca karşılanır. Kusurlu olan ürünün stoklarımızda mevcut olmaması halinde iadesi yapılır. Kusurlu olan ürünün iadesinin yapılması için, ürün hatasının müşteri kullanımından kaynaklı olmaması ve ürünün 7 günlük süre içerisinde kullanılmamış olması gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından incelenen ve üretim kusuru olduğu onaylanan ürünün tutarı, eğer ürün stoklarımızda mevcut değil ise ödeme yönteminize göre en geç 14 gün içerisinde tarafınıza iade edilmektedir. MNG Kargo yoluyla tarafımıza gönderdiğiniz hatalı ürünün iadesi yapılırken kargo bedeli tarafımızca karşılanmaktadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün kusursuz olması halinde; ürün bedeni ve rengi konusunda değişim yapabilirsiniz. Kusursuz ürünlerin değişimde kargo masrafları (gidiş/dönüş) tarafınıza aittir.
 

Yükleniyor...